“ЦСКА-София” продължава да е лидер в efbet Лига

232 Views

“ЦСКА-София” продължава да е лидер в efbet Лига.

“Червените” обърнаха “Берое” от 0:1 до 1:4.

Първата част на двубоя бе доста скучна, а в началото на втората пък Густаво Бусато направи много сериозна грешка, от която се възползва Симеон Мечев и откри резултата.

Треньорът на гостите – Саша Илич, извърши тройна смяна, която даде ефект и докрая столичният тим бе господар на терена, реализирайки 4 гола дело на – Брадли де Нойер, Маурисио Гарсес, Дюкенс Назон и Иван Турицов от дузпа, а малко след това Християн Петров получи втори жълт картон.

“ЦСКА-София” продължава да има точка преднина пред “Лудогорец”.

“Орлите” победиха доста трудно “Спартак” Варна в събота – 1:2.

Двубоят бе доста атрактивен, с достатъчно положения за двата тима. Головете за тима от Разград отбелязаха Кирил Десподов и Игор Тиаго, за домакините се разписа Луан.

“Левски” загуби домакинството си на “Черно море”. Двубоят се игра във Велико Търново, тъй като “сините” изтърпяваха наказание.

Символичните домакини имаха няколко положения през първата част, които Иван Дичевски изби.

В 35-ата минута Николай Михайлов не се справи с едно наглед безобидно центриране, топката отиде на пътя на Александър Василев, който вкара с глава. Така завърши двубоят.

Тодор Янчев записа успешен дебют начело на “ЦСКА 1948”, след като тимът му надви “Хебър” – 2:0. Голмайстори бяха Ивайло Чочев и Александър Колев от дузпа.

“Арда” изпита трудности срещу “Септември”, но победи с 0:1.

Голът отбеляза Преслав Боруков с удар от бялата точка, а преди това Асен Георгиев изпусна дузпа за “Септември”.

“Локо Пловдив и “Ботев” Враца завършиха 0:0, Същото направиха “Ботев” Пловдив и “Локо” София.