Views: 0
„Лудогорец“ се ваксинира срещу COVID-19.
Това съобщиха от ВМА във Facebook:
„И „Лудогорец“ подкрепи ваксинирането срещу COVID-19
След консултация със специалистите от ВМА, те направиха своя избор на ваксина, за да защитят не само себе си, но и своите близки от коварното заболяване.
И изразиха надежда, че повече хора ще последват техния пример, за да можем заедно да се победим невидимия враг!
Имунизацията във ВМА се осъществява ежедневно с ваксините на Moderna, Pfizer/BioNTech, Oxford/AstraZeneca и Janssen.
Не е необходимо предварително записване.
За повече информация:











