Views: 0
„Ботев“ Враца и Веселин Великов се разделиха.
Това съобщиха от клуба във Facebook:
„За съжаление днес се разделихме с Веселин Великов. Въпреки позитивните емоции в края на изминалия сезон, през последната седмица не успяхме да стигнем до обща визия за развитие на отбора. Благодарим на Веско, че се присъедини към нас в много труден момент и с негова помощ успяхме да запазим мястото си в елита на българския футбол. Сега за Ботев Враца е време да поеме смело по нов път.
Пожелаваме успех на Веско в новите му футболни предизвикателства.
Утре ще обявим имената в новия треньорски щаб, планираната подготовка, съперниците за контроли и кои момчета остават в клуба и през новия сезон. Селекцията не е спирала и още на първата тренировка идния понеделник ще се включат част от новите футболисти“.
Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: Facebook







