- БГ Футбол, Други, Футбол

„Лудогорец“ се ваксинира срещу COVID-19

Сподели:

Views: 0

„Лудогорец“ се ваксинира срещу COVID-19.

Това съобщиха от ВМА във Facebook:

„И „Лудогорец“ подкрепи ваксинирането срещу COVID-19

След консултация със специалистите от ВМА, те направиха своя избор на ваксина, за да защитят не само себе си, но и своите близки от коварното заболяване.

И изразиха надежда, че повече хора ще последват техния пример, за да можем заедно да се победим невидимия враг!
Имунизацията във ВМА се осъществява ежедневно с ваксините на Moderna, Pfizer/BioNTech, Oxford/AstraZeneca и Janssen.
Не е необходимо предварително записване.
За повече информация:
Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимки: https://www.facebook.com/mma.vma

About Никола Генчев

Read All Posts By Никола Генчев

Вашият коментар