- БГ Футбол, Българи в чужбина, Европейски футбол, Лига на конференциите, Футбол

Кирил Десподов влезе като резерва при победа на ПАОК над Айнтрахт Франкфурт

90 Views

Капитанът на националния отбор на България по футбол Кирил Десподов игра десетина минута при победата на отбора му ПАОК над Айнтрахт Франкфурт с 2:1. Нападателят замени Тайсън в 83-ата минута на мача.

Томаш Кедзиора изведе тима от Солун напред в резултата, но Омар Мармуш изравни за германския отбор. В 73-ата минута Андрия Живкович донесе победата на ПАОК. Айнтрахт завърши мача с човек по-малко, след като Кристиян Якич си изкара бързо два жълти картона в добавеното време.

ПАОК си осигури първото място в групата с 13 точки и продължаване в следващата фаза. Айнтрахт  е втори с 9 точки и също продължава напред.