- Англия, Европейски футбол, Футбол

“Евертън” и “Тотнъм” направиха страхотeн мач, но не се победиха

122 Views

“Евертън” и “Тотнъм” направиха страхотeн мач, но не се победиха.

Двубоят завърши 1:1, като двата тима играха изключително отворено  и създадоха множество ситуации за гол.

В 58-ата минута Абдулае Дукуре направи огромна глупост, след като удари в лицето Хари Кейн и получи директен червен картон.

Малко по-късно Майкъл Кийн фаулира Кристиан Ромеро в наказателното поле и последва дузпа, която Хари Кейн изпълни чудесно –0:1.

В 88-ата минута Лускас Моура извърши много грубо нарушение срещу съперник и получи директен червен картон.

В добавеното време домакините стигнаха до точката. Майкъл Кийн изстреля страхотен шут от над 25 метра и изравни –1:1.

“Карамелите” са 15-ти в класирането. “Тотнъм” е 4-ти, но има равни точки с “Манчестър Юнайтед” и “Нюкасъл”. “Червените дяволи” са домакини на “Брентфорд” в сряда от 22:00 часа.

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: Twitter