“Локомотив” София надви “Левски” в голов мач

127 Views

“Локомотив” София надви “Левски” в голов мач.

Двубоят, игран в квартал “Надежда” завърши 3:2.

Тимът на Станислав Генчев поведе още в 8-ата минута, тогава имаше корнер, Пламен Андреев боксира центрирането, топката се озова в Красимир Милошев, който много спокойно отбеляза. В опита си да боксира Пламен Андреев настъпи Ноа Сонко Сундберг, като бранителят се хвана за глезена и бе откаран в болница.

Георги Миланов изравни от пряк свободен удар в 19-ата минута. Изпълнението на Миланов бе от най-висока класа.

В 52-ата минута Красимир Милошев отне една топка и веднага стреля от над 30 метра, а коженото кълбо влетя в мрежата – 2:1.

В 74-ата минута Патрик-Габриел Галчев изстреля страхотен шут от сериозно разтояние и матира Александър Любенов – 2:2.

В 90-ата минута Димо Бакалов проби по фланга и поаде успоредно за Илия Димитров, който реализира за 3:2. В началото на атаката Божидар Кацаров игра с ръка, но главният рефер – Валентин Железов, прецени, че тя е неволна и призна попадението.

“Локо” София е 7-и в класирането, а “Левски” е 6-и.

“Черно море” победи трудно “Хебър” – 1:0. Голът падна в 86-ата минута, негов автор бе Николай Златев.