- Англия, Европейски футбол, Футбол

Резултати от кръга в Англия до момента

151 Views

Резултати от кръга в Англия до момента.

Вчера “Ман Юнайтед” победи “Саутхамптън” – 0:1 и записа втори пореден успех във Висшата лига.

Още в началото вратарят на “светците” – Гавин Базуно, отрази два много добри изстрела на Бруно Фернандеш и Кристиан Ериксен.

През втората част гостите вдигнаха оборотите, като в 55-ата минута Джейдън Санчо намери отлично Диого Далот на фланга, португалецът намери отлично по земя Бруно Фернандеш, той с чудесно изпълнение откри – 0:1.

В 66-ата минута Дженепо можеше да изравни, но Давид де Хеа спаси с вещина.

Докрая домакините използваха дълги топки, които обаче  не доведоха до нищо съществено.

Дебют за “червените дяволи” направи Каземиро, бразилецът простоя на терена около 18 минути.

“Челси” победи ” “Лестър” с 2:1, въпреки че Конър Галъхър получи два жълти картона в рамките на първата част.

Двата гола за “Челси” отбеляза Рахим Стърлиг, за “лисиците” се разписа Харви Барнс.

“Ливърпул” пък направо разби “Борнемут” – 9:0.

“Ман Сити” пък направи страхотен обрат от 0:2 до 4:2.

Първи хеттрик във Висшата лига реализира Ерлинг Холанд. Един гол добави Бернардо Силва, Джон Стоус си отбеляза автогол, а за  “Кристъл Палас” се разписа Йохан Андерсен.

“Арсенал” надви “Фулъм” с 2:1.

Александър Митрович отбеляза за “Фулъм” за “Арсенал” вкараха Мартин Йодегор и Габриел Магаляеш.

“Арсенал” – “Фулъм” 2:1

“Брентфорд – Евертън”  1:1

“Брайтън” – “Лийдс” 1:0

“Челси” – “Лестър” 2:1

“Ливърпул”  “Борнемут”   9:0

“Манчестър Сити” – Кристъл Палас” 4:2.

“Саутхемптън”  – “Манчестър Юнайтед”   0:1