“ЦСКА 1948” и “Лудогорец” не се победиха в голово шоу!

402 Views

Двубоят завърши 2:2.

Първата ситуация в мача бе за “Лудогорец”. Кирил Десподов центрира от корнер, там Спас Делев засече топката, но Даниел Наумов изби.

В 21-ата минута отново Делев получи добър пас от Матиас Тисера и стреля – твърде силно и неточно.

Първият точен удар за домакините дойде чак в 30-ата минута. Раян Дасков засече центриране от ъглов удар с глава – Симон Слуга улови спокойно.

Само след секунди шут на Кирил Десподов предизвика двойно спасяване на Даниел Наумов.

В добавеното време “Лудогорец” поведе! Стигна се до чудесно двойно подаване между Алекс Сантана и Каули, макар и след рикошет, то вторият откри резултата отблизо – 0:1.

В 73-ата минута Алекс Колев изпълни статично положение, Симон Слуга изби, топката отиде в Георги Русев, той стреля в гредата, но кълбото се върна в Ивайло Чочев, който  отбеляза – 1:1!

Само след малко пък Ангел Лясков развнити тотално Антон Недялков,  напредна по крилото и пусна пас за Георги Русев, играчът не се забави и с точно изпълнение вкара за 2:1!

Така двата отбора не се победиха в истинско голово шоу!

По-рано днес “Спартак” Варна и “Пирин” не излъчиха победител – 1:1.