След слаба игра: “ЦСКА-София” не успя да победи “Локо” София

220 Views

След слаба игра: “ЦСКА-София” не успя да победи “Локо” София.

Двубоят завърши 1:1.

Тимът на Саша Илич не успя да създаде почти нищо в атакуващ  план.

В 17-ата минута Мики Орачев центрира топката в наказателното поле, там Селсо Рапосо шутира, но коженото кълбо се спря в ръката на Брадли де Нойер, тя бе в неестествено положени, последва дузпа, която Карлос Франса успя да реализира.

До края на редовното време домакините имаха няколко положения, с които можеха да увеличат преднината си – без успех.

В 90-ата минута Станислав Шопов центрира добре от ъглов удар, топката стигна до непокрития Баян Морено, който с глава оформи крайното 1:1.

“Спартак” Варна пък не оказа никаква съпротива при гостуването на “Левски”. Мачът завърши 5:0 за “сините”.

Филип Кръстев  вкара два гола, единият от дузпа, а също с два гола се отчете Билал Бари. Едно попадение добави Марин Петков.