“ЦСКА 1948” победи безидеен “Левски”!

225 Views

Тимът на Любо Пенев по нищо не  отстъпваше на своя противник, въпреки че беше с човек по-малко цели 45 минути!

Мачът завърши 1:0, а Георги Русев отбеляза за “червените” в началото на втората част.

“Левски” изигра по-добра първа част, като удари на Филип Кръстев,   Андриан Краев и Георги Миланов  минаха много далеч от вратата на Даниел Наумов.

В 40- ата минута Георги Русев направо развинти по фланга Вендерсон Цунами, Николай Михайлов се опита да улови, но изпусна топката, за негово щастие опасност не последва.

В 44-ата минута Стефан Цонков получи доста пресилен втори жълт картон. Той фаулира Роналдо, но игра първи с топката и не посегна толкова опасно срещу Роналдо, въпреки това реферът – Ивайло  Стоянов, реши да изгони Цонков.

Второто полувреме започна много силно за домакините. В 51-ата минута Марио Топузов подаде страхотен пас за Георги Русев, крилото излезе сам срещу Николай Михайлов и с елегантен шут откри резултата – 1:0!

Докрая тимът на Станимир Стоилов логично натисна.

Направи впечатление, че “ЦСКА 1948” не се прибра толкова плътно в своята половина.

“Левски” трудно стигаше до вратата на Даниел Нумов. Хосе Кордоба отправи много хубав изстрел отдалеч, който вратарят изби класно.

Така  “ЦСКА 1948” победи безидеен “Левски”!

По-рано днес “Локо” Пловдив надви “Пирин” с 2:1.