Бразилска фиеста: “Лудогорец” намачка “Дунав” за самочувствие преди “Левски”

964 Views

Бразилска фиеста: “Лудогорец” намачка “Дунав” за самочувствие преди “Левски”.

Шампионите победиха с 4:0.

Първият гол за тима на Павал Върба отбеляза  Марселиньо , а с две попадения се отчете Вандерсон.

Сисиньо оформи крайното 4:0.

Първата добра възможност в мача беше за “Лудогорец”.

Вандерсон размени подавания с Клаудио Кешеру и бразилецът  стреля, но в гредата.

Минута по-късно “Дунав” отговори.

Тогава Александър Исаевски игра с глава, но встрани от вратата на Владо Стоянов.

В 10-ата минута “Лудогорец” поведе.

Марселиньо изпълни чудесно пряк свободен удар и вкара за 1:0.

Малко по-късно Каули и Кешеру, имаха възможности да отбележат, но Благой Макенджиев спаси.

В 32-ата минута “орлите” вкараха втори гол.

Тогава Мавис Чибота намери отлично Вандерсон, който с добър удар отбеляза за 2:0.

Минути по-късно Клаудио Кешеру стреля от пряк свободен удар, но вратарят на “Дунав” боксира в корнер.

В края на първата част “Лудогорец” направи резултата 3:0.

Тогава Вандерсон шутира и топката рикошира в Петко Цанков, а това излъга Макенджиев, който остана безпомощен.

В 65-ата минута Сисиньо се възползва от грешка на Исаевски и реализира за 4:0.

Малко по-късно Григор Долапчиев шутира, но вратарят на “Лудогорец” през второто полувреме – Ренан, направи добро спасяване.

В 75-ата минута влезлият като резерва Якуб Швиерчок уцели греда.

Така “Лудогорец” разби “Дунав” преди мача с “Левски”, който е на 5-ти юни.

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: ludogorets.com