- efbet Лига, БГ Футбол, Футбол

Отложиха двубоя между „Арда“ и „Лудогорец“

Сподели:

Views: 1

Отложиха двубоя между „Арда“ и „Лудогорец“.

Причината е евроучастието на „Лудогорец“, който снощи се класира за плейофите на Шампионска лига.

Тимът от Кърджали възропта срещу това решение на БФС:

“Ако искат мачът ни с „Лудогорец “ да бъде отложен, събираме Управителният съвет на „Арда“, за да обмисляме напускане на първенството. Ние не искаме този мач да бъде отложен”, заяви президентът на клуба Петър Пешев пред колегите от „Спортал“.

По програма мачът трябваше да се играе в неделя от 21:00 часа.

 

 

About Никола Генчев

Read All Posts By Никола Генчев

Вашият коментар