Views: 1
Отложиха двубоя между „Арда“ и „Лудогорец“.
Причината е евроучастието на „Лудогорец“, който снощи се класира за плейофите на Шампионска лига.
Тимът от Кърджали възропта срещу това решение на БФС:
“Ако искат мачът ни с „Лудогорец “ да бъде отложен, събираме Управителният съвет на „Арда“, за да обмисляме напускане на първенството. Ние не искаме този мач да бъде отложен”, заяви президентът на клуба Петър Пешев пред колегите от „Спортал“.
По програма мачът трябваше да се играе в неделя от 21:00 часа.








