Views: 9
Григор Димитров записа най-черната загуба в своята кариера.
Най-добрият български тенисист изобщо не „влезе“ в четвъртфинала срещу Алекс Де Минор и загуби – 0:6, 0:6.
Мачът в Монте Карло продължи едва 44 минути, като категорично не можем да кажем, че съперникът на Димитров играeше някакъв феноменален тенис, а напротив – нашенецът изобщо не беше в добро ментално състояние, превейки почти непрекъснато непредизвикани грешки.
Григор Димитров загуби за първи път в живота си с този резултат.
Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка:https://bgtennis.bg/








