- АТР, БГ Тенис, Тенис

Григор Димитров записа най-черната загуба в своята кариера

Сподели:

Views: 9

Григор Димитров записа най-черната загуба в своята кариера.

Най-добрият български тенисист изобщо не „влезе“ в четвъртфинала срещу Алекс Де Минор и загуби – 0:6, 0:6.

Мачът в Монте Карло продължи едва 44 минути, като категорично не можем да кажем,  че съперникът на Димитров играeше  някакъв феноменален тенис, а напротив – нашенецът изобщо не беше в добро ментално състояние, превейки почти непрекъснато непредизвикани грешки.

Григор Димитров загуби за първи път в живота си с този резултат.

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка:https://bgtennis.bg/

 

About Никола Генчев

Read All Posts By Никола Генчев