- Англия, Европейски футбол, Футбол

176 Views

Младоците на “Манчестър Юнайтед”показаха много добра игра и класираха отбора напред в “Карабао Къп”.

Мачът срещу “Кристъл Палас” завърши – 3:0.

Ерик тен Хах направи цели седем промени в стартовата единайсеторка, давайки шанс на хора, които играят по-малко, а за първи път от много време почивка получи капитанът – Бруно Фернандеш.

Официален дебют като титуляр записа халфът –  Софиан Амрабат.

В 21-ата минута Факундо Пелистри получи много добро дълго диагонално подаване на фланга, а Диого Дало заходи зад гърба му и получи топката, португалецът върна чудесно коженото кълбо успоредно на голлинията, където за Алехандро Гарначо бе като детска игра да вкара отблизо.

В 27-ата минута Каземиро бе изпуснат при един ъглов удар от защитата на гостите и реализира с глава – 2:0.  Асистенцията бе на Мейсън Маунт.

През втората част ситуацията на терена не се промени особено.

В 55-ата минута Каземиро центрира на далечната греда, там бе Антони Марсиал, който оформи крайното – 3:0.

Припомняме,  че “Манчестър Юнайтед”  е миналогодишният носител на “Карабао Къп”.

“Уувърхемтън” изненадващо загуби от “Ипсуич” – 2:3, а “Лутън” отпадна от “Екситър”, след като претърпя поражение – 0:1.