“Левски” не показа достатъчно, за да победи “Крумовград”

164 Views

“Левски” не показа достатъчно, за да победи “Крумовград”.

Двубоят от efbet Лига се игра снощи и завърши – 2:2.

Още  в началото Димитър Тонев получи свободно пространство и стреля от средна дистанция, топката рикошира  мина през ръцете на Пламен Андреев,  влезе в мрежата – 1:0.

Последваха 20 силни минути за футболистите на Николай Костов, в които те вкараха два гола.

В 26-ата минута Джавад Ел Джемили центрира прекрасно от корнер за Цунами, който реализира с глава – 1:1.

Малко по-късно Цунами изведе отлично Рикардиньо на чиста позиция, последният отбеляза с хубав шут – 1:2

“Левски” изигра доста слабо второ полувреме, без да създаде кой знае какви голови положения, а на всичкото отгоре и допусна гол. В 75-ата минута Александър Колев получи центриране в наказателното поле, като пребори с тяло Жереми Петрис и отбеляза – 2:2.

“Левски” е трети в класирането, докато “Крумовград” е две позиции по-надолу.

В друг мач, игран снощи пък “Пирин” победи “Хебър” – 1:2.