“Локо” София и “Славия” стартираха с победи в efbet Лига

151 Views

“Локо”  София и “Славия” стартираха с победи в efbet Лига.

Столичните тимове победиха съответно “Ботев” Враца и ” Етър” – 1:0.

Тимът на Стойчо Стоев категорично бе по-офанзивно настроеният отбор в “Надежда”, но през първата част действаше твърде бавно.

В началото на втората част Карлос Франса напредна добре по фланга и бе изритан от съперник в наказателното поле, последва дузпа, която Димитър Митков изпълни отлично – 1:0.

Докрая “Ботев” натисна в търсене на изравняване, като Чавдар Ивайлов стреля доста силно малко пред дъгата на наказателното поле – неточно.

“Славия” игра добре в дебюта на Хосе Мари Бакеро и победи “Етър” – 0:1.

“Белите” започнаха доста сковано и  позволиха на домакините да създадат суматоха около тяхното наказателно поле, но постепенно успокоиха играта.

В 43-ата минута Йон Бакеро подаде отличен пас на фланга за Тони Тасев, който върна топката по земя за Галин Иванов, последният отправи прекрасен удар и  откри резултата.

През втората част “Славия”  удари греда, а великотърновци пробваха няколко удара, които отидоха право в ръцете на Николай Кръстев.