“Ман Юнайтед” изпусна два гола аванс срещу “Тотнъм”

106 Views

“Ман Юнайтед” изпусна два гола аванс срещу “Тотнъм”.

Мачът от Висшата лига завърши – 2:2.

“Червените дяволи” започнаха много добре двубоя, като в 7-ата минута Джейдън Санчо направи отличен пробив по фланга и шутира чудесно, за да вкара за 0:1.

Маркъс Рашфорд тормозеше сериозно противниковата защита и на два пъти през първата част бе извеждан сам срещу вратаря, но и в двата случая Фрейзър Форстър изби.

В хода на първата част Иван Перишич изби от голлинията шут на Санчо.

Самият Перишич получи страхотен пас и излезе сам срещу Давид Де Хеа, но испанецът спаси с вещина.

В ответната атака Бруно Фернандеш намери отлично с дълъг пас Маркъс Рашфорд, Ерик Дайер го изпусна и за Рашфорд не бе никакъв проблем да вкара отблизо.

През втората част треньорът на “Манчестър Юнайтед” Ерик тен Хах,   извърши странна смяна, заменяйки   твърде рано Кристиан Ериксен с Фред. Бразилецът  направи прекалено много грешки в изнасянето на топката, а  това категорично даде отражение и в резултата.

В 55-ата минута Иван Перишич центрира за Хари Кейн, неговият удар  бе избит, но Педро Поро вкара при добавката.

Само минута преди да излезе от игра Кристиан Ериксен изведе с добър пас Бруно Фернандеш, португалецът стреля, ала в горната греда.

Оттам нататък имаше само един отбор на терена –  “Тотнъм”.

Лондончани пропиляха изключително много положения за гол, но в 80-ата минута Хари Кейн центрира към непокрития Хюн-мин  Сон, който с елегантен шут нямаше как да сбърка.

“Манчестър Юнайтед”  остава стабилно на четвъртото място в класирането, имайки шест точки преднина пред “шпорите”.

“Нюкасъл”  надви “Евертън” – 1:4, а “Саутхемптън” загуби от “Борнемут” – 0:1.