- Sesame Купа на България, БГ Футбол, Футбол

“ЦСКА 1948” надви “Локо” София в “Надежда”, но реваншът остава отворен

159 Views

“ЦСКА 1948” надви “Локо” София в “Надежда”, но реваншът остава отворен.

Тимът на Тодор Янчев спечели трудно първата среща между двата тима  от полуфиналите за “SESAME” Купа на България” с 2:3.

Футболистите на Станислав Генчев започнаха двубоя доста добре и в 17-ата минута  Юлиян Ненов центрира, Даниел Наумов се опита да избие, но топката попадна в Ивайло Найденов, който отблизо реализира.

В 30-ата минута Сидклей бе изпуснат от халфовете на домакините и с прекрасен удар от границата на наказателното поле изравни – 1:1.

Малко по-късно Радослав Кирилов засече прекрасно едно центриране от свой съотборник и с шут от воле направи резултата 1:2.

Докрая на първата част гостите отбелязаха още един гол, дело на Педриньо.

В 49-ата минута Антонио Вутов центрира отлично за Дейвид Малембана от корнер, бранителят вкара с глава.

В 77-ата минута Карлос Франса изпревари Симеон Петров на крилото и защитникът го изрита, за което получи втори жълт картон.

Така “ЦСКА 1948” надви “Локо” София в “Надежда”, но реваншът остава отворен.