Сериозни грешки в защита провалиха “Ливърпул” срещу “Брентфорд”

172 Views

Сериозни грешки в защита провалиха “Ливърпул” срещу “Брентфорд”.

Двубоят от Висшата лига завърши – 3:1.

“Ливърпул” започна по-активно, като в 8-ата минута Мохамед Салах изведе добре Дарвин Нунеш, последният стреля но топката се отби от тялото на Бен Мий.

В 19-ата минута домакините изпълниха корнер, там направилият много слаб мач –  Ибрахима Конате, опита да изчисти топката, ала си вкара автогол.

Малко по-късно гостите отговориха с удар на Костас Цимикас, който бе избит от Давид  Рая.

В 39-ата минута “Брентфорд” отново прати топката  във вратата, голът бе отменен заради засада.

В 42-ата минута обаче прошка за “Ливърпул” нямаше, след като Матиас Йенсен центрира отлично за Йоан Уиса, нападателят надбори противниците във въздуха и реализира с глава.

В 48-ата минута Дарвин Нунеш върна едно попадение но уругваецът беше в засада и попадението не бе признато.

Алекс Окслейд-Чембърлейн отбеляза редовен гол и намали пасива на отбора си, но малко след това Браян Мбемо пребори Ибрахима Конате и преодоля Алисон, за да оформи крайното – 3:1.