Views: 0
Без големи дербита в четвъртфиналите на „SESAME Купа на България“.
Като най-интересен може да се окачестви мачът между „Локомотив“ София и „Славия“.
Ето и пълният жребий:
„Локомотив“ София – „Славия“
„Арда“ – ЦСКА 1948″
„ЦСКА-София“ – „Черно море“
„Лудогорец“ – „Спартак“ Варна
Двубоите ще се изиграят от 4 до 6 април догодина, а победителят се определя в една среща.
Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи







