178 Views

Камерун и Сърбия сътвориха голово шоу на Мондиала.

Двубоят завърши 3:3.

Западните ни съседи започнаха страхотно двубоя, като Александър Митрович направи някои много сериозни пропуски.

Камерун изпълни корнер в 29-ата минута, а футболист отклони с глава за Жан Кастелето, който от около метър нямаше как да сбърка –1:0.

В  края на първата част Сърбия вкара два безответни гола. Душан Тадич центрира добре от пряк свободен удар, а Страхиня Павлович засече с глава и изравни.

Само секунди по-късно Сергей Милинкович-Савич получи топката на дъгата на наказателното поле и с премерен шут даде преднина на своя тим.

В 53-ата минута Сърбия организира многоходова атака, тя бе завършена с попадение от Александър Митрович.

В 64-ата минута Камерун върна едно попадение след като Винсент Абубакар прехвърли елегантно Ваня Милинкович-Савич.

Абубакар отново бе на чиста позиция малко след това,  като съвсем не егоистично подаде за Чупо-Мотинг, нападателят реализира отблизо.

И двата тима имат по една точка в групата си. Бразилия и Швейцария имат по три пункта, те се изправят един срещу друг от 18:00 часа.

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Колаж: SPORTS24 – Спортни статии и анализи