“Левски” и “ЦСКА 1948” не се победиха

118 Views

“Левски” и “ЦСКА 1948” не се победиха.

Мачът завърши 0:0.

В 9-ата минута Ивайло Чочев падна в наказателното поле, имайки претенции за дузпа, но такава не бе отсъдена, а началото на двубоя бе сравнително спокойно.

В 25-ата минута “Левски” опита интересна атака. Георги Миланов шутира от разтояние, последва рикошет и топката излезе в корнер. От него не излезе нищо съществено.

В края на първата част Георги Русев изпълни корнер, топката бе засечена с глава от Ивайло Чочев – над вратата.
Секунди по-късно и Елитон засече подаване от статично положение, но Пламен Андреев изби. Вратарят се прояви отлично и при опит за гол на Евгений Сердюк.

През второто полувреме Филип Кръстев уцели греда за “Левски”, Жереми Петрис също изпусна чисто положение, а за гостите това направи Ивайло Чочев.

Така сблъсъкът завърши 0:0.

“ЦСКА 1948” е трети в класирането на efbet Лига, а “Левски” е шести.

Днес “Черно море” надви “Локо” София – 2:1.

Вчера пък “Пирин” и “Локо” Пловдив направиха 0:0. “ЦСКА-София” постигна успех над “Арда” – 1:3.