Мачът, игран вчера завърши 2:0.

Головете за “сините” отбелязаха Илиан Стефанов и Уелтон,  като те паднаха през втората част.

През първата част Ивелин Попов изведе на  много чиста позиция  Уелтон,   който обаче стреля право в тялото на Густаво Бусато.

Гол на на символичните гости бе отменен заради засада.

В средата на полувремето Джонатан Линдсет можеше да изравни, но шутът му се отби от гредата.

Няколко сериозни пропуска на Роналдо лишиха “Левски” от по-изразителна преднина до почивката.

В 77-ата минута Илиян Стефанов навърза няколко бранители в червено и реализира отблизо!

Четири минути по-късно тимът на Станимир Стоилов организира добра атака, топката стигна до Роналдо, който намери Уелтон,   а последният отбеляза.

“Лудогорец” направи 1:1 с “Арда” на своя стадион. Матиас Тисера отри резултата още в началото, но автогол на Георги Терзиев оформи крайното – 1:1.

В хода на двубоя три  гола на “Лудогорец” бяха отменени, тъй като имаше засади, макар че за два от тези три  гола може сериозно да се поспори относно това дали наистина има засади.

В петък “ЦСКА 1948” надви “Септември” с 1:0, като Ивайло Чочев реализира своя гол №10 в шампионата за този сезон.

“Ботев” Пловдив изненадващо загуби от “Спартак” Варна – 2:3.