- Европейски футбол, Футбол, Шампионска лига

Безлична игра на “Челси” доведе до загуба от “Динамо” Загреб

116 Views

Безлична игра на “Челси” доведе до загуба от “Динамо” Загреб.

Лондончани загубиха с 0:1, като единственият гол вкара Мислав  Оршич, който бе изведен с дълга топка сам срещу Кепа Арисабалага и с много технично изпълнение отбеляза – 1:0.

“Челси” игра с титулярите си, с изключение на Едуард Менди, който бе оставен да почива.

Дебют за “сините” записа Пиер- Емерик Обамеянг, до когото обаче  достигаха твърде малко топки.

Играта на гостите бе твърде бавна, а малкото ситуации на тяхна сметка бяха спасени от Доминик Ливакович.

“Динамо” е лидер в групата си, след като “РБ Залцбург” и “Милан” завършиха 1:1

“ПСЖ” очаквано се наложи над “Ювентус” с 2:1.

Два гола за парижани отбеляза Килиан Мбапе, за гостите се разписа Уестън Маккени.

“Реал” Мадрид пък победи много трудно “Селтик” – 0:3,  като през първата част шотландците имаха множество възможности за гол, които бяха отразени от Тибо Куртоа.

През втората част испанците отбелязаха 3 гола, те бяха дело на Винисиус, Лука Модрич и Еден Азар.

Лошата новина за Карло Анчелоти, е че Карим Бензема напусна терена контузен.