“Пирин” и “ЦСКА 1948” не се победиха

273 Views

“Пирин” и “ЦСКА 1948” не се победиха.

Мачът завърши 1:1.

В началото на двубоя Преслав Йорданов засече прекрасно едно центриране от корнер с глава и реализира за 1:0.

“Пирин” постепенно се прибра в своята половина, но тимът на Любо Пенев трудно стигаше до положение пред противниковата врата.

В края на първата част Александър Колев получи добър пас пред наказателното поле, стреля, но Янко Георгиев изби.

През втората част нищо не се промени на терена, но все пак в 92-ата минута Карлос Охене бе фаулиран от Христофор Хубчев в наказателното поле и след намеса на системата ВАР дузпа имаше. Зад топката застана Ивайло Чочев, който с хубав шут изравни.

В последните секунди Преслав Йорданов бе потърсен с дълга топка, като Лазар Марин го задържа с ръка  в наказателното поле. Главният съдия – Димо Димов,  прецени, че дузпа няма!

В хода на двубоя “Пирин” на два пъти имаше претенции за отсъждане на 11-метрови наказателни удари, но те не бяха уважени.

“Черно море” пък надви “Славия” с 1:0. Голът падна през втората част. Негов автор бе Матиас  Курьор.