“Лудогорец” победи безпроблемно “Септември” в София на старта за двата тима в efbet Лига!

425 Views

Тимът на Анте Шимунджа спечели с 0:3.

В 11-ата минута Матиас Тисера изведе чудесно по земя Алекс Сантана. Бразилецът копна  топката по въздух и реализира – 0:1!

В 22-ата минута Кристиян Пешов изпусна Рик Джонатан, крилото напредна по фланга и бе съборен пред наказателното поле, а реферът – Георги Кабаков,  реши да покаже директен червен картон на Пешов!

В 26-ата минута Матиас Тисера бе изведен сам срещу Димитър Шейтанов, ударът на аржентинеца се отби в гредата.

Докрая на полувремето Атанас Кабов опита два шута, които отидоха право в ръцете на Серджио Падт.

През втората  част Каули и  Пиерос Сотириу реализираха още две попадения и оформиха крайното – 0:3!

Така “орлите” започнаха защитата на титлата  повече от отлично.