“Ботев” Враца остана в efbet Лига, след като надигра “Етър”

209 Views

“Ботев” Враца остана в efbet Лига, след като надигра “Етър”.

Двубоят завърши 3:2.

В началото Чавдар Ивайлов центрира чудесно от пряк свободен удар  за Браян Переа, който стреля с  глава, но топката се отби в гредата.

След това “Етър” задържаше повече топката, ала доста трудно достигаше до възможности за гол.

В края на полувремето Атанас Кръстев центрира за Цветомир Тодоров, чийто удар с глава бе лесен за улавяне от Красимир Костов.

В 49-ата минута Ивайлов получи добър пас от Браян Переа и продължи за Юлиан Ненов, той с прецизен удар откри 1:0!

В 72-ата минута Радослав Апостолов получи добър пас на границата на наказателното поле и шутрира – твърде неточно.

Малко след това Мартин Николов пусна дълго извеждащо подаване за Браян Переа. Нападателят си спря чудесно топката и реализира – 2:0!

В последвалата атака Йоан Бауренски се опита да отбележи на два пъти с глава, като първият удар бе отразен от Христо Иванов, при добавката грешка нямаше – 3:0.

Докрая “Етър” върна две попадения, чиито автори бяха Ловре Кнежевич и Мариян   Иванов, ала време за обрат нямаше.