“Тотнъм” победи “Арсенал”, битката между двата отбора за топ 4 продължава!

135 Views

Мачът, игран снощи завърши 3:0 за “шпорите”.

Мачът започна спокойно.

“Тотнъм” организира добра атака Хюн Мин-Сон  поиска топката в наказателното поле, но бе блъснат в гръб от Седрик, последва дузпа, която Хари Кейн реализира много точно – 1:0.

В 33-ата минута Роб Холдинг препречи пътя на Хюн Мин-Сон и получи втори жълт картон, оставяйки своите с човек по-малко.

В 37-ата минута Хари Кейн реализира още един гол, той направи чудесен плонж с глава и отбеляза.

“Арсенал” имаше възможност да се върне в двубоя. Един Нкетия стреля много опасно, но Юго Лорис внимаваше и изби.

В началото  на втората част Хюн Мин-Сон отправи чудесен изстрел от границата на наказателното поле и резултатът стана 3:0.

“Арсенал” продължава да е на 4-ата позиция в класирането, но вече има само точка преднина пред “Тотнъм”.