Views: 1
Станимир Стоилов: Не ми харесва как се управлява „Левски“!
Треньорът говори на „Герена“ след победата над „Лудогорец“.
„Не мога да оставя „Левски“, бях афектиран от съдийството, но няма да си изпускам нервите повече“, започна Стоилов.
„Не ми харесва как се управлява „Левски“, или ще работя така, както искам, или няма да ме има! Усещам недоверие към моята работа от страна на Управителния съвет. Постоянно трябва да се обяснявам на някого, ако има нещо за обсъждане, ще го правя с Наско Сираков“.
Сираков заяви следното относно реферирането на мача снощи:
„Вече се натрупва абсолютна смрад. Клоака, която завинаги трябва да бъде изчистена от българския футбол. Искам да предупредя всички, че няма да дойдат 50 човека, а 20 хиляди и ще изметен всичко. Това, което се случва вчера за n-ти път. Възпитаваме футболистите да са като агънца, тях ги провокират по цели мачове. Преди седмица ги убиха тука. 100% дузпа за нас в 80-ата минута, не се гледа ВАР. Две несъществуващи дузпи. Хосе му вдигат два жълти картона не за неправилно дишане, ами за правилно. Знаем, че е заради мача с „ЦСКА-София“. Не ме интересува дали китайци или унгарци ще ръководят съдиите. Трябва да се оправи съдийството веднъж завинаги. Пак повтарям ще дойдем 20 хиляди и камък върху камък няма да остане“!







