Views: 1
„Атлетико“ Мадрид и „Манчестър Сити“ не се победиха.
Вторият мач от четвъртфиналите на Шампионска лига завърши 0:0.
Така с общ резултат 0:1 напред продължават „гражданите“.
Мачът снощи не предложи почти никакви положения за гол.
„Ман Сити“ владееше топката през повечето време, но испанците се бранеха отлично.
В 70-ата минута Родриго де Пол създаде най-чистото положение в двубоя, той получи добър пас около дъгата на наказателното поле и стреля – на сантиметри от мрежата.
В продължението Фелипе фаулира много грубо свой съперник и получи директен червен картон.
„Ливърпул“ и „Бенфика пък направиха зрелищно 3:3.
Головете за англичаните отбелязаха Ибрахима Конате, както и на два пъти Роберто Фирмино.
За домакините се разписаха Гонзало Рамос, Роман Яремчук и Дарвин Нунеш.
Напред продължава „Ливърпул“ с общ резултат 6:4.
Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи








