- Европейски футбол, Шампионска лига

„Атлетико“ Мадрид и „Манчестър Сити“ не се победиха

Сподели:

Views: 1

„Атлетико“ Мадрид и „Манчестър Сити“ не се победиха.

Вторият мач от четвъртфиналите на Шампионска лига завърши 0:0.

Така с общ резултат 0:1 напред продължават „гражданите“.

Мачът снощи не предложи почти никакви положения за гол.

„Ман Сити“ владееше топката през повечето време, но испанците се бранеха отлично.

В 70-ата минута Родриго де Пол създаде най-чистото положение в двубоя, той получи добър пас около дъгата на наказателното поле и стреля –  на сантиметри от мрежата.

В продължението Фелипе фаулира много грубо свой съперник и получи директен червен картон.

„Ливърпул“ и „Бенфика пък направиха зрелищно 3:3.

Головете за англичаните отбелязаха Ибрахима Конате, както и на два пъти Роберто Фирмино.

За домакините се разписаха Гонзало  Рамос, Роман Яремчук и Дарвин Нунеш.

Напред продължава „Ливърпул“ с общ резултат 6:4.

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи

 

About Никола Генчев

Read All Posts By Никола Генчев

Вашият коментар