Views: 0
Гриша Ганчев: Не можем да държим насила Стойчо Младенов в „ЦСКА-София“.
Собственикът на „червените“ говори на кратко пред NOVA за ситуацията в клуба:
„Каква среща? Аз решението съм си го взел вчера, ще го научите по-късно. Неприятен момент, насила не можем да го държим Стойчо Младенов. За кое да съм обиден? Излъга, от март месец не си говорим. Той не ми звъни, аз не му звъня. Какво да си говорим?“, коментира Ганчев.
Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: cska.bg








