- БГ Футбол, Национален отбор, Футбол

Българският национален отбор по футбол записа загуба от Катар в скучна контрола

277 Views

Българският национален отбор по футбол записа загуба от Катар в скучна контрола.

Тимът на Ясен Петров загуби  контролна среща от Катар, мачът бе доста скучен и завърши 2:1.

В 24-ата минута Мигел Педро бе изведен с добър пас, Васил Божиков го изпусна, след което и фаулира. Последва дузпа, която Аркам Афиф превърна в гол.

Малко преди почивката Тодор Неделев изпълни почти перфектно пряк свободен удар, а вратарят Баршам изби с вещина.

През втората част България започна доста по-активно,   като в 60-ата минута Кристиан Малинов намери с чудесно подаване Кирил Десподов, той не сбърка от малък ъгъл – 1:1.

В 75-ата минута Катар центира от статично положение, а Николай Михайлов тръгна да пресича топката, но закъсня и Хухи реализира на празна врата  за 2:1.

България все още няма победа като гост с Ясен Петров начело. Във вторник от 17:00 часа  ще се изправим срещу Хърватия в контрола.