Views: 5
„Лудогорец“ ще играе контрола срещу „Етър“ в събота.
Тя ще се проведе на базата „Гнездо на орли“.
Ето каво съобщи сайтът на „орлите“:
„Лудогорец ще изиграе контролен мач с Етър. Двубоят срещу лидера във Втора лига е в събота (26 март) и започва в 16,00 ч. Срещата ще се проведе на терен №1 на базата на детско-юношеската академия на шампионите. Срещата ще бъде предавана пряко в YouTube канала на Лудогорец, както и във Facebook страницата на клуба“.
Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: ludogorets.com








