“Левски” победи 10 от “Локо” Пловдив

191 Views

“Левски” победи 10 от “Локо” Пловдив.

Двубоят от efbet Лига завърши 2:1, като всички голове паднаха през първата част.

В 15-ата минута Вендерсон Цунами шутрира от пряк свободен удар, но Лукас Рейдър изби топката.

Три минути по-късно “Локомотив” остана с човек по-малко, след като Мартин Паскалев фаулира Билал Бари, който излизаше сам срещу Рейдър, а съдията прецени, че е удачно да вдигне червен картон на Паскалев, въпреки че играчът не бе последен в своята отбрана.

Така, “сините” получиха право да изпълнят фаул,  като Андриан Краев засече топката, последва рикошет, който заблуди стража на гостите  и топката се озова в мрежата  –1:0.

В 31-ата минута “Локо” изравни. Парвиз Умарбаев центрира от корнер, а там резервата Милош Петрович се извиси над всички и отбеляза с глава.

Докрая на първата част Филип Кръстев шутира от далечно разтояние, изстрелът бе неспасяем и “Левски” поведе с 2:1!

Второто полувреме не беше много атрактивно.

В 63-ата минута Умарбаев изведе Бирсент Карагарен на чиста позиция, но последншят не уцели вратата.

Така,  “Левски” победи 10 от “Локо” Пловдив.

Тимът на Станимир Стоилов е 6-ти в класирането, а пловдивчани са 8-и.