Views: 0
Слабите игри на „Атлетико“ Мадрид“ продължават!
Тимът загуби от „Леванте“ с 0:1.
Мачът бе отложен от 21-и кръг на „Ла Лига“.
Единственото положение през първата част бе за гостите в 22-ата минута, тогава Хорхе де Фрутос получи страхотен извеждащ пас и стреля, но Ян Облак изби.
В 54-ата минута Фрутос асистира на Гонсало Мелеро, който изстреля страхотен шут по земя и откри резултата – 0:1!
Тимът на Диего Симеоне така и не успя да създаде чисто положение докрая на двубоя и логично загуби.
Отборът от Мадрид е 5-ти в класирането, докато „Леванте“ се намира на последното място.
Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи








