“Манчестър Юнайтед” победи “Бърнли” и се доближи до топ 4

248 Views

“Манчестър Юнайтед” победи “Бърнли” и се доближи до топ 4.

Мачът, игран снощи завърши 3:1, а всички голове паднаха през първата част.

В началото на двубоя Люк Шоу изведе с чудесен дълъг пас Кристиано Роналдо, който обаче шутира много силно и неточно.

В 8-ата минута Скот МакТоминей стреля изключително технично  от средно разтояние и вкара за 1:0.

Малко по-късно Люк Шоу направи страхотен пробив по целия терен, който завърши с удар –   покрай вратата.

В 27-ата минута бранителят на гостите – Бен Мий, си отбеляза автогол, след като не успя да изчисти добре изстрел на Джейдън Санчо – 2:0.

В 35-ата минута отново МакТоминей отново шутира, но този път опитът му за попадение бе спасен, топката се отби в гредата и  се озова в Кристиано Роналдо, за когото не бе проблем да реализира отблизо.

Аарън Ленън намали резултата в края на първата част, той се възползва от грешка на Ерик Бай и отбеляза с добре насочено изпълнение отбеляза – 1:3.

През второто полувреме темпото значително  спадна и голови положения нямаше.

“Манчестър Юнайтед” се изравни по точки с петия в класирането “Уест Хям”, а е само на  4 пункта от местата, даващи право на участие в Шампионска лига.