“ЦСКА-София” победи “Лудогорец” и се върна в борбата за титлата!

493 Views

Двубоят завърши 1:0, а голът реализира Юрген Матай в 77-ата минута, така разликата между “червени” и “зелени” в класирането в края на полусезона е само 2 точки.

В 8-ата минута Яник Вилдсхут стреля – в ръцете на Серджио Падт.

Малко по-късно отново Вилдсхут шутира, но този път в гредата.

В 35-ата минута Падт изби с крак шут на Георги Йомов.

В края на първата част Каули опита удар от средно разтояние – много неточно.

В началото на втората част Ихиньо Марин отпита да отбележи, но не уцели вратата.

Полувремето продължи  с хвърлени димки и бомбички от феновете на “ЦСКА-София”, а това прекъсна играта за дълго време.

В 64-ата минута Алекс Сантана стреля много добре, топката мина на сантиметри от вратата на Бусато.

В 77-ата минута Юрген Матай атакува едно центриране от пряк свободен удар, нидерландецът надскочи Шакил Пинас и обеляза с глава.

Докрая на сблъсъка се стигна до бой на терена, като Карло Мухар получи абсолютно заслужен втори жълт картон, тъй като изрита брутално резервата в този мач  – Мануел Шоу.

Така, разликата между “ЦСКА-София” и “Лудогорец” е само 2 точки.

Двубоите в efbet Лига ще се подновят през февруари догодина.

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: ludogorets.com