“Ботев” Пловдив победи с голяма мъка “Ботев” Враца

300 Views

“Ботев” Пловдив победи с голяма мъка “Ботев” Враца.

Мачът завърши 2:1.

В 3-ата минута Тодор Неделев пусна чудесен извеждащ пас за Маркиньос, той отбеляза, но бе в  засада и голът не бе зачетен.

В 11-ата минута упражнението се повтори, като този път бразилецът  бе в редовна позиция и вкара – 1:0.

Неделев стреля от пряк свободен удар  малко по-късно – неточно.

В 26-ата минута Емануел Току финтира няколко играчи и шутира – Красимир Костов изби.

Гостите създадоха първото си добро положение в 49-ата минута, тогава Дориан Бабунски получи добра топка в наказателното поле и я изстреля към вратата, а тя се удари в гредата.

Минута по-късно Емануел Току отбеляза за 2:0, след като отправи хубав диагонален удар и не остави шанс на Краси Костов. Астент отново бе Тодор Неделев.

И самият Неделев пробва късмета си, но бе спрян от стража на врачани.

В 77-ата минута Валери Христов намери отлично Дориан Бабунски, северномакедонецът се разписа с пракрасно изпълнение от въздуха.
Бабунски изпълни коварно пряк  свободен удар в края. Георги Аргилашки изпусна топката, след което си поправи грешката.

В добавеното време нападателят изравни, но се оказа, че той е бил в положение на засада.

Така, “Ботев” Пловдив победи с голяма мъка “Ботев” Враца.

“Канарчетата” са 3-ти  в класирането на efbet Лига към момента. Тимът  на Даниел Моралеш е 12-и.