- Англия, Европейски футбол, Футбол

“Уотфорд” направи за смях “Манчестър “Юнайтед”

152 Views

Мачът завърши 4:1.

В началото на двубоя Скот Мактоминей извърши нарушение в наказателното поле, последва дузпа, която обаче бе пребита, тъй като Уан Бисака навлезе непозволено в полето. Ударът на Исмаила Сар бе избит от Давид Де Хеа.

В 28-ата минута Джошуа Кинг получи страхотен пас и “разтреля” вратаря на гостите за 1:0.

В 44-ата минута Кико Исмаила подаде успоредно на голлинията  за Исмаила Сар, за когото нямаше проблем да вкара отблизо.

В 50-ата минута резервата в този сблъсък – Дони Ван де Беек,   намали резултата, след като Кристиано Роналдо му достави много добро центриране, а нидерландецът заби топката в мрежата с глава.

Докрая Хари Магуайър остави тима си с човек по-малко, а Емануал Денис отбеляза още два  гола, за да направи загубата на “червените дяволи” крайно неприятна.

Спецът по трансферни сделки – Фабрицо Романо, твърди,  че бордът на клуба сериозно обсъжда възможността да уволни Оле Гунар  Солскяер.

Тимът от Манчестър се намира на седмо място в  първенството, докато “Уотфорд” е 16-и.

Днес “Ливърпул” разби “Арсенал” с 4:0.