- БГ Футбол, Европейски футбол, Евроучастници, Лига Европа, Футбол

СКАНДАЛНО слаб “Лудогорец” загуби от “Брага”!

510 Views

Мачът от Лига Европа завърши 4:2, въпреки двата гола, които тимът отбеляза, той показа СКАНДАЛНО слаба игра.

В 15-ата минута Рикаро Орта стреля много добре, но Кахлина изби.

Вратарят направи недопустима грешка при шут на Али  Мусрати, като топката беше лесна за хващане,  но хърватинът не  се справи.

Осем минути по-късно “Лудогорец” изравни. Пиерос Сотириу и Доминик Янков направиха много хубаво двойно подаване, а последният стреля и реализира – 1:1.

Рикардо Орта бе тотално изпуснат от защитата на “орлите” и видя Юри Медейрош, който отбеляза за 2:1.

Галиано направи преднината на португалците две попадения, той съвсем спокойно размина няколко противници и отбеляза – 3:1.

В 64-ата минута Доминик Янков изведе чудесно Кирил Десподов на чиста позиция, но капитанът на “Лудогорец” не уцели вратата.

В 75-ата Марио Гонсалеш вкара четвърти гол, след като бе изведен очи в очи с Кахлина.

Докрая Игор Пластун реализира с глава от корнер.

Така, тимът от Разград загуби всички шансове да продължи напред в Лига Европа. “Орлите” все още имат шансове да играят в Лигата на Конференциите, но те изглежда, че са химера.

“Мидтиланд” победи “Цървена звезда” и изпревари “Лудогорец” в класирането.

Много слаб мач за отбора на Станислав Генчев изигра Жордан Икоко!

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: ludogorets.com