“Лудогорец” загуби от “Цървена звезда”

388 Views

“Лудогорец” загуби от “Цървена звезда”.

Мачът бе равностоен, но сякаш  “Лудогорец”  подходи твърде дефанзивно.

Още във 2-ата минута Текпетей овладя добре топката, но не успя да стреля добре и Попович изби.

Малко след това Клод Гонсалвеш навлезе в наказателното поле, като шутът му бе блокиран неволно от Пиерос Сотириу.

Докрая на първата част Луи Дионо отправи мощен изстрел от разтояние, който попадна в гърдите на Кристиан Кахлина, за щастие това бе достатъчно, за да не се стигне до опасност.

В 64-ата минута Гелор Канга бе оставен напълно непокрит и “разстреля”  Кристиан Кахлина за 0:1.

Веднага след това  Текпетей излезе на чиста позиция и отправи удар, който се отби от гредата.

Влезлият като смяна – Мавис Чибота, можеше да изравни, но той не  не уцели празната врата.

Докрая “Лудогорец” остана с човек по-малко, след като Сисиньо получи доста спорен втори жълт картон.

Влезлият като смяна – Мавис Чибота, можеше да изравни, но той не  не уцели празната врата, след като отбраната на гостите направи детинска грешка при изнасянето на топката.

“Орлите” имат 1  точка от първите си два двубоя в групата си, толкова колкото има и “Мидтиланд”, който снощи загуби от “Брага” с 1:3. Португалците имат 3 точки, а “Цървена звезда” – 6.
В Лигата на Конференциите “ЦСКА-София” направи 0:0 срещу норвежците от “Будьо/Глимт”. “Червените” имат 1 точка от два мача и се намират  на 3 място. Първи е отборът на “Рома” с 6 пункта. Последен е “Зоря” Луганск с 0 точки, “Будьо/Глимт” има 4.

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: ludogorets.com