Views: 0
„Левски“ се раздели с Илия Димитров.
Договорът на нападателя е прекратен по взаимно съгласие.
Ето какво пише сайтът на „сините“:
„ПФК Левски“ и Илия Димитров прекратиха договора помежду си.
Нападателят записа първият си мач за „сините“ на 3 ноември 2013 година. С екипа на „Левски“ има 25 двубоя и 1 гол във всички турнири.








