- БГ Футбол, Футбол

„Левски“ се раздели с Илия Димитров

Сподели:

Views: 0

„Левски“ се раздели с Илия Димитров.

Договорът на нападателя е прекратен по взаимно съгласие.

Ето какво пише сайтът на „сините“:

„ПФК Левски“ и Илия Димитров прекратиха договора помежду си.

Нападателят записа първият си мач за „сините“ на 3 ноември 2013 година. С екипа на „Левски“ има 25 двубоя и 1 гол във всички турнири.

 

About Никола Генчев

Read All Posts By Никола Генчев

Вашият коментар