Views: 0
Валдас Дамбраускас извади Клаудиу Кешерю от картотеките за „Мура“!
Това научи нашата медия.
Литовският треньор е решил да остави румънеца извън групата за важните мачове със словенския тим.
Кешерю започна като титуляр срещу „Шахтьор“ Соригорск в Разград, но не убеди с играта си.
Нападателят не се появи в реванша срещу баларусите, а в мача за Суперкупата срещу „ЦСКА-София“ остана извън групата.
Първият двубой между „Мура“ и „Лудогорец“ е в сряда от 21:00 часа .







