Views: 0
Драгош Григоре напусна „Лудогорец“.
„Орлите“ и играчът разтрогнаха по взаимно съгласие.
Това съобщи сайтът на тима:
„ПФК Лудогорец и защитника Драгош Григоре се разделиха по взаимно съгласие. Румънският бранител и бивш национал на северната ни съседка изигра 59 мача и отбеляза 5 гола за „орлите“ във всички турнири.
Клубът благодари на Григоре за свършеното в периода 2018 г. – 2021 г. и му желае успех в кариерата занапред“.
Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: ludogorets.com







