Views: 0
„Лудогорец“ заминава за Австрия в четвъртък.
Тимът на Валдас Дамбраускас ще остане в страната до 28 юни.
Това съобщи сайтът на „орлите“:
„Лудогорец заминава за подготвителния лагер в Австрия в четвъртък (10 юни) по обяд. Десеткратният шампион ще лети до Мюнхен с редовен полет на Луфтханза в 13,05 ч. Очаква се групата на отбора да бъде на терминал 2 на летището в София около 11,15 ч. В алпийската държава Лудогорец ще остане до 28 юни, като ще изиграе четири контролни мача“.







