Views: 11
„Левски“ с важно съобщение до своите фенове.
Официалната позиция идва в отговор на думи, казани от журналиста – Томислав Русев.
Вчера той заяви във влога си „Без бутонки“, че „сините“ обмислят да се откажат от лиценза си и да участват в Трета лига.
Ето какво написаха от „Левски“:
„Левскари,
Обръщаме се към Вас директно и открито, призовавайки Ви да не се подавате на „провокативни“ новини. Уверяваме Ви, че Клубът продължава да води с всички сили битката за своя професионален лиценз.








