- БГ Футбол, Футбол

„Левски“ с важно съобщение до своите фенове

Сподели:

Views: 11

„Левски“ с важно съобщение до своите фенове.

Официалната позиция идва  в отговор    на думи, казани от  журналиста  – Томислав Русев.

Вчера той заяви във влога си „Без бутонки“, че  „сините“ обмислят да се откажат от лиценза си и да участват в Трета лига.

Ето какво написаха от „Левски“:

„Левскари,

Обръщаме се към Вас директно и открито, призовавайки Ви да не се подавате на „провокативни“ новини. Уверяваме Ви, че Клубът продължава да води с всички сили битката за своя професионален лиценз.

 

About Никола Генчев

Read All Posts By Никола Генчев

Вашият коментар