- Европейски футбол, Италия, Футбол

„Интер“ се отказа от Суперлигата

Сподели:

Views: 0

„Интер“ се отказа от Суперлигата.

Италианският клуб излезе с официално съобщение, с което заявява, че се оттегля от състезанието.

Така в Суперлигата ще останат само  „Реал“ Мадрид и „Ювентус“,  тъй като всеки момент се очаква „Барселона“   също  да съобщи,  че няма да участват в надпреварата.

Вижте новините от днешния ден за Суперлигата по-долу!

Ед Уудуърд напуска “Манчестър Юнайтед” след края на годината

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: Twitter

About Никола Генчев

Read All Posts By Никола Генчев

Вашият коментар